• Bilgisayarlı Muhasebe

  Bilgisayarlı Muhasebe Eğitim Resim

  Milli Eğitim Bakanlığı
  Onaylı Sertifikalar

  Uluslararası Geçerli
  Sertifikalar

  7/24 Online Eğitim
  Erişim İmkanı

  Web, Tablet ve Cepten
  Multimedya Erişimi

  Bilgisayarlı Muhasebe

  Bilgisayarlı muhasebe, emel olarak bilgisayar kullanımlı olan, Eta, Logo, SQL ve Zirve finansman programları ile işletmelerin ticari hayatlarını ve kamu ile olan ilişkilerini sistematik olarak devam ettirebilmeleri; işletmelerin finansal açıdan durumlarının tespiti ve gelecek süreçteki faaliyetlerinin planlanması için gereken bilgi ve raporların hazırlanması için önem arz etmektedir.

  Kredi Kartına Taksit İmkânı Havale / EFT seçeneği ile taksitlendirme

  • Eğitim Süreci : 127 Saat
  • Kitap Desteği : Var

  Eğitim Süreci

  • Bilgisayarlı Muhasebe ile alakalı temel kavramları detaylı konuları öğreneceksiniz
  • Defter Tutma, Ticari İşletme, Entegrasyon İşlemleri vb. alanla alakalı çok önemli konuları detaylı bir şekilde göreceksiniz
  • Eğitimle alakalı yeterli becerileri kazanacak ve iş başvuruları ile alakalı tüyoları öğreneceksiniz

  Gereksinimler

  • Lise

  Hangi programları öğreneceksiniz?


      Logo GO Muhasebe Programı, Eta SQL Muhasebe Programı, GMSSNET Muhasebe Programı, Zirve Muhasebe Programı (Finansman+Müşavir).
      Bilgisayarlı Muhasebe Eğitimine katılan öğrencilerimiz güncel muhasebe kavramlarını öğrenirken aynı zamanda gerçek muhasebe evrakları ile işlem yapmaktadır. Eğitim sonunda hiç bir muhasebe dökümanına yabancı kalmamaktadır.
   

   
  Eğitimin Kazanımları?


      Bilgisayarlı muhasebe kursunu alanların güncel, teknik ve teorik bilgiler aktarılarak; maliyet,pazarlama, dış ticaret, tek düzen hesap planlanması finansal raporlamalar gibi temel alanlara gereklibilgi akışını profesyonel olarak sağlayabilmelerini hedeflemektedir.
    Bilgisayarlı muhasebe kursu aldıktan sonra birçok alanda çalışma fırsatınız oluşmaktadır. Firmaların ön muhasebelerinde, mali müşavirlerin yanında,maliyet, şirketlerin pazarlama, dış ticaret, tek düzen hesap planı, finansal raporlamalar gibi temel departmanlarında çalışma olanağınız bulunmaktadır.

  Benzer Eğitimler

  Tüm eğitimleri inceleyin