• Diksiyon

  Diksiyon Eğitim Resim

  Milli Eğitim Bakanlığı
  Onaylı Sertifikalar

  Uluslararası Geçerli
  Sertifikalar

  7/24 Online Eğitim
  Erişim İmkanı

  Web, Tablet ve Cepten
  Multimedya Erişimi

  Diksiyon

  Diksiyon Eğitimi ile doğru konuşma ve diksiyon teknikleri konusunda kendinizi geliştirerek özel hayatınızda ve iş hayatınızda ikna edici, ilgiyle dinlenilen birisi olun.

  Kredi Kartına Taksit İmkânı Havale / EFT seçeneği ile taksitlendirme

  • Eğitim Süreci : 60 Saat
  • Kitap Desteği : Yok

  Eğitim Süreci

  • Temel Türkçe bilgisi
  • Ünlü harflerin doğru kullanımı
  • Ünsüz harflerin doğru kullanımı

  Gereksinimler

  • Herkes Katılabilir

  Diksiyon Neden Önemli?

  Spiker olmak için ya da sunucu olmak için pek çok kişi diksiyon eğitimi almak istiyor. Elbette spikerlik yapmak ya da sunucu olarak iş bulmak hayallerine ulaşmanın temeli iyi bir diksiyona sahip olmaktan geçiyor. Ancak konuşarak iletişim kurduğumuz gündelik yaşantımız ve her ne alanda olursa olsun profesyonel hayatımız için de doğru dil kullanımı önemli. İyi bir diksiyon, insanların sizin konuşmanızı merakla dinlemesini, söyleyeceklerinizi önemsemesini sağlıyor. Bu da ikna etme gücünü arttırıyor. Dolayısıyla herhangi bir konuda ikna edici olmak ve aslında kendini daha iyi ifade etmenin sunacağı özgüveni yaşamak için diksiyon konusu önemli. Diğer yandan anadili Türkçe olmayan yani ülkemizde yaşayan yabancılara diksiyon dersi gibi bir arayış da var. Onlar da dilimizi, doğru vurgularla kullanmak istiyor ve kendilerini net bir şekilde ifade etmenin vereceği özgüveni deneyimlemek istiyorlar.

  Diksiyon Dersi Almanın Faydaları;

  Pek çok alanda bir eğitim almadan önce bu zaman ve para maliyeti sonucunda ne elde edeceğimizi merak ederiz. Aslında eğitim alanında yapılan her yatırımın kişiye mutlaka bir getirisi olur ancak bazen kestirme sonuçlar bekleriz. Bu gözle diksiyon dersi almanın ne faydası olur, sorusuna birkaç yanıt sunmak istedik…

  Benzer Eğitimler

  Tüm eğitimleri inceleyin