• İngilizce Dil Eğitimi

  İngilizce Dil Eğitimi Eğitim Resim

  Milli Eğitim Bakanlığı
  Onaylı Sertifikalar

  Uluslararası Geçerli
  Sertifikalar

  7/24 Online Eğitim
  Erişim İmkanı

  Web, Tablet ve Cepten
  Multimedya Erişimi

  İngilizce Dil Eğitimi

  İngilizce öğrenmeyi kolaylaştırıyoruz. Dünyada kabul görmüş ve başarısı ispatlanmış ''Blended Metodu'' ile akıcı bir ingilizce konuşmak artık mümkün. Zengin ders içerikleri, online eğitim koçu ve akademik kulüpler ile İngilizcenizi üst noktalara taşımaya hazır mısınız?

  Kredi Kartına Taksit İmkânı Havale / EFT seçeneği ile taksitlendirme

  • Eğitim Süreci : 64 Saat
  • Kitap Desteği : Var

  Eğitim Süreci

  • Öğrenci geriye dönük olarak işlenen derslerin videolarına 1 yıl boyunca erişim sağlayabilir
  • Derslerde lisanslı dijital ders materyalleri kullanılmaktadır. Eğitim sonunda öğrenci bu materyalleri ömür boyu kullanım sağlayabilecektir.
  • Akademik ve sosyal kulüplerimizden öğrencilerimiz ücretsiz faydalanabilmektedir.
  • Öğrencilerimize düzenli katılım halinde gelecekleri seviyeyi garanti ediyoruz.
  • Eğitim Programımız ; Üniversite ve Uluslararası Akreditasyon ile Uyumlu yürütülmektedir.

  Gereksinimler

  • Yabancı Dil Öğrenmek İsteyen Herkez Katılım Sağlayabilir.

  Neden İngilizce Öğrenmeliyim?

    Yeni bir dil öğrenmenin iyi bir düşünce olmasının birden fazla nedeni vardır. Yeni kültürleri derinlemesine anlayabilmek, global iletişim ağının içine girmek, yeni insanlar tanımak, günlük yaşantınızda aktif ve yaratıcı bir sosyal hayatın inşaası için İngilizce bilmek küresel bir gereksinimdir.

    İnteraktif Platform

    Dil eğitim programımız ; tamamen canlı ve ana dili ingilizce olan eğitmenlerimizle yapılmakta olup, lisanslı dijital materyaller ile desteklenmektedir. Eğitmenlerimiz ile yapacağınız dersler özel olup sizden başka kimse olmayacaktır.

    Akademik Kulüpler

   Akademik kulüpler, speaking club, münazara kulübü interaktif online dil eğitim programımızın destekleyici unsurlarını oluşturur. İngilizce konuşma ve anlama becerinizi üst seviyeye çıkarmak, bulunduğunuz her ortamda akıcı ingilizce konuşmanızı hedeflemektedir.

    Online Eğitim Koçu

   Eğitim süresi boyunca 7/24 sesli ya da görüntülü olarak erişim sağlayabileceğiniz bir online eğitim koçunuz bulunacak. Online eğitim koçunuz ile konu tekrarı, soru çözümü veya konuşma pratiği yapabilirsiniz. Online eğitim koçunuzu Türk-Yabancı eğitmen olarak seçme şansınız bulunmaktadır.